User's Profile

מאמרים נוספים

 • מה צריך לדעת לפני בחירת מחמם מים בגז

  המשימה לקלח את כל בני המשפחה במים חמים בחורף מבלי שמישהו יזעק "נגמרו המים" היא כמעט בלתי אפשרית. מתברר שיש אלטרנטיבה: מעבר למחמם מים המופעל גז. ככה תבחרו את מחמם המים המושלם למשפחה שלכם

  הסקרים מראים כי מעל ל-60% מהאנשים בישראל נתקעים עם השמפו על הראש באמצע המקלחת לפחות פעם בחודשיים.
  לכן, יותר ויותר בתים בארץ מתחילים לזנוח את הבוילר הישן והטוב לטובת מחמם מים המופעל בגז. אך מהם היתרונות במחמם מים הפועל בגז וכיצד תדעו לבחור את מחמם המים המושלם עבורכם?

  המים תמיד חמים

  אין תחושת אשמה גדולה יותר בחורף, מאשר הידיעה כי זה היה תורך להדליק את הבוילר ונכשלת במשימה. הנחמה היחידה היא הידיעה שמחר זה כבר יקרה למישהו אחר. מעבר לכך מקלחת ספונטנית במהלך החורף שלא תוכננה מראש וחוממו בעבורה מספיק מים, היא בגדר חלום רחוק. אבל יש מה לעשות בנדון: מחמם מים המופעל בגז. אומנם התענוג מצריך השקעה כספית התחלתית ברכישת המוצר והתקנתו, אך איכות החיים שהמוצר מספק מחלקת את החיים ללפני ואחרי.
  מחממי המים מספקים מים חמים בכל רגע נתון וללא הגבלת זמן, פשוט פותחים את ברז המים החמים וזהו הם שם, פשוט חלום.
  בשוק ניתן למצוא מכשירים תוצרת סין, תורכיה, אירופה ויפן. רגע לפני שאתם רצים לרכוש את הזול ביותר, או הגדול ביותר, קחו בחשבון שמחמם המים שבו בחרתם אמור להתאים לכם ולצרכים שלכם.
  ספיקת המים במכשירים מתחילה מ-10 ליטר בדקה לקטנים שבהם המיועדים לשימוש בברז בודד ומגיעה עד ל-32 ליטר לדקה המיועד להפעלת מספר רב מאוד של מקלחות במקביל כדוגמת בית מלון וכדו'. ככל שספיקת המכשיר גדולה יותר כך ניתן להשתמש בכמה ברזי מים חמים במקביל ללא פגיעה בטמפרטורת המים הרצויה.
  למשפחה הממוצעת המשתמשת לרוב ב-2 ברזי מים חמים במקביל הווה אומר 2 מקלחות במקביל או מקלחת וברז לשטיפת כלים מכשיר המספק 16-17 ליטר בדקה יעשה את העבודה בצורה יוצאת מן הכלל.
  בנוסף להבדלים בכמויות הספיקה של המכשיר, ישנו הבדל בצורת החיבור שלו למערכת בביתכם. מחמם המים יכול להיות מותקן במקביל למערכת הסולארית במידה וישנה, משמעות הדבר שבכל פעם נבחר באיזה מערכת נרצה להשתמש על מנת לספק מים חמים, בחורף ממחמם המים ובקיץ מדוד השמש, זאת על ידי סגירה ופתיחה של הברז המתאים. אפשרות חיבור נוספת היא בטור משמעות הדבר שמחמם המים מחובר לאחר המערכת הסולארית (דוד השמש) ובכך קיים יתרון כפול ראשית נעשה ניצול של המים החמים בדוד, כך שביום מעונן עם מעט שמש במידה ויש מים המספיקים למקלחת אחת לדוגמא, המכשיר ינצל קודם את המים שבדוד ורק לאחר שהחיישנים יזהו כי הטמפרטורה פחתה מהרצוי המחמם יכנס לפעולה.
  שנית, בשיטה זו קיים חסכון משמעותי בניצול האנרגיה, הבא לידי ביטוי בהוצאות הכספיות, לרוב המים החמים שבדוד נמצאים בטמפרטורה גבוה יותר מאשר בברז המים הקרים, ועל מנת להגיע לטמפרטורה הרצויה נדרש מהמחמם להשקיע פחות אנרגיה בחימום המים.

  חשוב שתדעו לפני שתרכשו

  לפני שאתם רוכשים מחמם מים, חשוב לבדוק מיהו היצרן, בשוק קיימים מחממים מסין, תורכיה, אירופה ויפן שכן אמינות והמוניטין של המכשיר והיצרן הוא שם המשחק.
  על מנת לחמם את המים באופן מיידי מחמם המים פועל בטמפרטורות עבודה גבוהות, מעבר לכך, מרבית המכשירים מותקנים מחוץ לבית או במרפסת השרות וכי הם חשופים למפגעי מזג אויר בקיץ ובחורף ולכן רמת האיכות של המכשיר ועמידותו לאורך זמן הינו פרמטר חשוב בעת בחירת המכשיר הנכון.
  חשוב לשים לב לחברה המשווקת את המכשיר, שכן היא זאת אשר תספק לכם את שירותי ההתקנה, את תעודת האחריות וכמובן את המשך השירות בעתיד.
  מחמם המים הפופולרי ביותר הוא מחמם המיםRinnai המשווק על ידי חברת פזגז. Rinnai היא חברה יפנית הפועלת בכל העולם ומובילה את שוק מחממי המים ברמה הגלובאלית. לחברה מוניטין רב ביצור מחממי מים אמינים ועמידים ובסטנדרטים הגבוהים ביותר.


צור קשר - דף מוצר

להזמנה וקבלת מענה מקצועי מנציג, השאירו פרטים:

אולי יעניין אותך גם

 • שיטה מומלצת לחימום מים לשיפור איכות החיים

  משפחות רבות מספרות כי חימום מים ע"י גז שיפר משמעותית את איכות חייהן. האם שיטה זו מתאימה גם לכם?

  למידע נוסף והשארת פרטים >
 • כמה נחסוך עם חימום מים בגז ואיך זה עובד

  התקנת מחמם מים בגז כרוכה אמנם בהשקעה כספית – אבל מעבר לחיסכון באנרגיה, שהופך את מחיר הרכישה למשתלם לאורך זמן, חימום מים בגז חוסך מכם את אחת מהחוויות המפוקפקות ביותר של החורף: מקלחת במים קרים

  למידע נוסף והשארת פרטים >
 • מייבש הכביסה Rinnai RDT-72-IS

  מייבש הכביסה המופעל בגז תוצרת Rinnai יפן הדור הבא של מייבשי הכביסה, מייבש לכם את הכביסה בחצי מהזמן בהשוואה למייבש כביסה חשמלי

  למידע נוסף והשארת פרטים >
 • מחמם מים Rinnai 17i – פנימי

  מחמם המים האיכותי והנמכר ביותר בישראל. מספק מים חמים לכל הברזים בבית מייד עם פתיחת ברז המים החמים, מתאים לעד 2 מקלחות במקביל. התקנה פנימית. עובד בתאום עם דוד השמש ובעל שלט לשליטה ובקרה בטמפרטורה.

  למידע נוסף והשארת פרטים >