User's Profile

מוצרי פזגז

חברת פזגז הינה החברה הגדולה והמובילה בישראל לאספקת גז
החברה מספקת מוצרי גז למגזר הפרטי, החקלאי, המסחרי והתעשייתי. בין מוצרי הגז של פזגז ניתן למצוא מחממי מים, מייבשי כביסה, תנורי הסקה וחימום ועוד מגוון מוצרים הפועלים על גז טבעי לשמירה על איכות הסביבה.

 

מחממי מים

לחימום מים מהיר, מחמם המים החסכוני של פזגז חוסך בעלויות, נוח להתקנה, קטן ועומד בתקן הישראלי, היפני והאירופאי. מחממי המים מספקים כ-17 או 20 ליטרים בדקה, בהתאם לדגם הנבחר; ומחממים בדיוק את כמות המים הנדרשת! התקנת מחמם מים בגז מתבצעת בהתאם לתקן. חימום מים בגז בשילוב דוד שמש
פתרונות חימום המים לבית תחת קורת גג אחת! חימום מים בגז, חסכוני ויעיל.

מחמם המים של פזגז
מחמם המים Rinnai

מייבשי כביסה

מייבש הכביסה של פזגז מייבש עד 6 ק"ג כביסה בכ-40 דקות בלבד! כלומר, באמצעות מייבש הכביסה ניתן לחסוך הן בעלויות השימוש והן בזמן. בנוסף, המייבש מזרים אוויר חם ולח השומר על סיבי הבגד ואיכות הכבסים לאורך זמן. מייבש כביסה rinnai

מייבש כביסה Rinnai
מייבש כביסה Rinnai

תנורי הסקה

תנורי ההסקה המשולבת של פזגז משלבים אספקת מים חמים עם הסקה ביתית בתנור אחד ומספקים חיסכון כפול בעלויות השימוש – עלויות חימום הבית וכן עלויות חימום המים. מערכת ההסקה הינה בטיחותית ובעלת מספר מנגנוני בטיחות על מנת שתוכלו להיות רגועים.

תנור הסקה משולב LUNA COMFORT תוצרת BAXI איטליה
תנור הסקה משולב LUNA COMFORT תוצרת BAXI איטליה

Kitchen Pro

מוצרי Kitchen Pro של פזגז מיועדים לשימוש של חברות קייטרינג ומסעדות, לחיסכון מרבי, יעילות ומהירות. בין המוצרים ניתן למצוא צ'יפסר מקצועי, כיריים מסחריות, סיר אורז ועוד – כולם פועלים על גז טבעי לעוצמה חזקה ובישול מהיר ואיכותי.

Kitchen Pro
Kitchen Pro

מסחר ותעשייה

פזגז משווקת מוצרי גז משוכללים לשימוש מסחרי ותעשייתי בסטנדרט הבטיחות הגבוה ביותר, מפתחת מערכות חימום מים והסקה ומתמחה בפרויקטים בכל קנה מידה להסבת מערכות לגז. בין המוצרים המשווקים תמצאו מערכות מתקדמות לחימום מים ולהסקה בספיקות גבוהות ולכל כמות מים שתידרש ועוד.


מוצרים משלימים

פזגז משווקת מוצרים משלימים למוצרי הגז, שיכולים לעזור ולהקל אף יותר את השימוש בגז, בעיקר מבחינה בטיחותית. בין המוצרים ניתן למצוא ברז בטיחות ("גז לוק") בעל שלושה מנגנוני הגנה לבטיחות מרבית; גלאי גז שעוזר באיתור וזיהוי של דליפות גז ומפעיל אזעקה חזקה וכן נורות מהבהבות ועוד מגוון מוצרים.

ברז בטיחות גז לוק
ברז בטיחות גז לוק

פזגז לא מספקת רק גז אלא מציעה לנו גם מגוון רחב של מוצרי גז – בין אם כאלה שמבטיחים רמת בטיחות מרבית במהלך השימוש במשאב זה, ובין אם כאלה שעוזרים לנו ליהנות מחיים נוחים יותר מבלי לשלם על כך ביוקר.

הקטגוריה הראשונה כוללת ברז בטיחות וכן גלאי גז. ברזי בטיחות מנתקים את זרם הגז באופן מידי כשישנה תקלה כלשהי – למשל קרע בצינור שמחבר את הברז לכיריים או שריפה באזור הכיריים – ובכך מקטינים את הסיכון לתאונה הקשורה בגז במידה דרמטית. בנוסף מונע ברז הבטיחות הפעלה לא רצויה על-ידי ילדים. גלאי הגז מזהים גם ריכוז גבוה מדי של גז באוויר וגם עשן, ובכל מצב שכזה מספקים התראה שתמשוך את תשומת ליבם של בני הבית ותבטיח נטרול מידי של הסכנה. ההתראה כוללת אזעקה בווליום גבוה והבהוב של נורה אדומה.

הקטגוריה השנייה של מוצרי גז כוללת מחממי מים, מייבשי כביסה ופטריות חימום (ששמן הרשמי הוא חומגניות). מחמם מים בגז הוא פתרון אפקטיבי מאוד שמספק מים חמים תוך זמן קצר במיוחד ובעלות משתלמת הרבה יותר מדוד חשמלי (מה גם שהמחמם בגז נכנס לפעולה רק אם דוד השמש לא הצליח לחמם את המים). עלות נמוכה יותר היא יתרון גם של מייבש כביסה בגז על פני ייבוש כביסה בחשמל, ועוד סיבות טובות לשימוש במוצר זה הן המהירות הרבה של פעולתו והיעדר החשמל הסטטי כך שהבגדים נשמרים טוב יותר. חומגנית היא פתרון חימום אידיאלי למרחבים פתוחים ובהם מסעדות, גני אירועים וגינות פרטיות, גם בזכות החמימות הנעימה שהיא מפיצה וגם בזכות היעילות האנרגטית המשמעותית.

ברז בטיחות

ברז בטיחות, שנקרא גם גז לוק, הוא מוצר פשוט שהתועלת שלו עצומה: הוא סוגר את זרם הגז אוטומטית בכל מצב שטמון בו סיכון (ובפרט כשיש נתק בצינור שמוביל את הגז אל הכיריים, קרע בצינור הנ"ל, או שריפה באזור הכיריים), ובנוסף הוא מונע מילדים להפעיל אותו תוך כדי משחק שעלול להיגמר בכי רע.

ברז הבטיחות מבוסס על שסתום תרמי שמזהה חום חריג ועוצר מיד את זרימת הגז, ועל מנגנון מיוחד שמזהה תקלות אחרות. בזכות פריט בסיסי זה הסיכון להתרחשות תאונה פוחת באופן דרמטי, שכן עפ"י מחקרים שונים רוב התאונות הביתיות נגרמות עקב חיבור לא תקין בין הכיריים לבין ברז הגז.

גלאי גז

גלאי גז הוא אחד מאותם מוצרי גז משלימים שתפקידם להבטיח מקסימום בטיחות בעת השימוש במשאב זה. כפי שניתן להבין מהשם, גלאי גז מזהה ריכוז חריג של גז באוויר, דבר שהוא תוצר של תקלה כלשהי שכמובן עלולה לסכן מאוד את כל מי שנמצא בסביבה. בכל מקרה שכזה מספק הגלאי התראה מידית שתמשוך את תשומת ליבם של בני הבית – הן באמצעות אזעקה קולנית והן באמצעות נורה אדומה בולטת שמהבהבת (לטובת כבדי שמיעה).

בנוסף מזהים גלאי הגז גם עשן, מצב נוסף שהינו מסוכן, וגם במקרים אלה מייצרים התראה שאי אפשר לפספס. בכל מצב שבו מופעלת האזעקה יש לנתק מידית את זרם הגז ובאופן כללי מומלץ בחום לקרוא כאן באתר את ההנחיות של פזגז להתנהגות נכונה במקרי חירום.

חומגנית

החומגנית, שמוכרת בעיקר בשם פטריית חימום או פשוט פטרייה, היא דרך אפקטיבית במיוחד לחמם שטחים פתוחים, ובהתאם ניתן למצוא אותן במסעדות, בתי קפה, גני אירועים ומקומות בילוי נוספים במרחב הציבורי. גם בעלי בתים פרטיים עם גינה עשויים לרוות נחת מפטריית חימום שכזו, שמאפשרת לבלות בגינה גם בעונת החורף. החום שמפיצות חומגניות נעים מאוד, ניתן לוויסות ולא מייבש את האוויר, ועוד כדאי לדעת שמדובר במוצר בטיחותי לחלוטין. יתרון נוסף של חומגנית הוא היעילות האנרגטית הגבוהה שלה, ועבור בעלי עסקים שבוחרים בפתרון חימום זה מדובר בחיסכון כספי ניכר.