מאמרים נוספים

 • מחממי מים בגז: יתרונות על פני שימוש בחשמל

  מי לא אוהב להתפנק עם מקלחת טובה… עם זמינות מים חמים 24 שעות ביממה, בלי לתכנן, בלי להדליק את הדוד ולהתקלח "לפי תור"… איכות ורמת החיים שלנו התקדמה! האם אתם רוצים לשמוע איך אפשר לשדרג את המקלחת?

  גם במדינה שטופת שמש כמו ישראל עדיין ישנו צורך בפתרונות חימום מים, כיום בישראל קיימות שתי אופציות לחימום המים בית הפרטי – חימום מים בגז או חשמל כאשר האופציה המשתלמת והזמינה ביותר היא חימום מים בגז, בזכות היתרונות המשמעותיים שלה על-פני השימוש בדוד מים חשמלי.
  היתרון הראשון הוא החיסכון הכספי: שימוש נרחב בדוד שפועל על בסיס חשמל מוביל לחשבונות חשמל גבוהים, ואילו מחממי מים באמצעות גז (אותו גז שמשמש לבישול) מצמצמים את הוצאות האנרגיה שלנו ועוזרים לנו ליהנות מחיסכון מצטבר. לשאלה כמה עולה מחמם מים על גז, אנו חייבים לומר שהתקנת מחמם מים בגז מחייבת ביקור מקדים של טכנאי גז מוסמך.
  יתרון נוסף של מחמם הגז אשר מומלץ להחתשב בו כאשר מתלבטים לגבי חימום מים בגז או בחשמל, הוא פרק הזמן הקצר בין ההחלטה להתקלח לבין האפשרות לעשות זאת – את דוד המים חשמלי יש להדליק זמן לא מועט טרם תחילת המקלחת בעוד שמחמם מים על גז מחמם מיד ומספק לנו 16-17 ליטר מים חמים בדקה כלומר שני מוקדי מים בו זמנית לפחות וישנם גם דגמים מתקדמים שמחממים לא פחות מ-20 ליטר מים בדקה. בהתאם, מחממי מים בגז הם האופציה המומלצת למשפחות שכולן מחכות ומחכות עד שהמים יתחממו מחדש אחרי כל מקלחת, וגם עבור מי שגר לבדו ולא תמיד זוכר להדליק את הדוד בזמן, חימום המים בגז הוא פתרון יעיל מאוד.
  בנוסף, שימוש במחמם מים בגז מקנה לנו שליטה מלאה על הטמפרטורה של המים. בהקשר זה כדאי לזכור שאין טעם לחמם מים לטמפרטורה גבוהה יותר מ-44 מעלות, שכן ממילא אי אפשר להתקלח במים רותחים לאורך זמן. מחממי מים על בסיס גז כוללים שלט שבאמצעותו קובעים את הטמפרטורה הרצויה, וכשהמים מגיעים אליה החימום נעצר כך שמושקעת מינימום אנרגיה בצורה היעילה ביותר.
  חימום מים בגז מפחית גם את העומס שמוטל על מערכת החשמל בחורף, שהרי גם התנורים והמזגנים למיניהם צורכים חשמל רב, ולא תמיד המערכת הביתית מצליחה לעמוד בעומסים. עוד כדאי לציין שהיעילות האנרגטית הגבוהה של מחמם מים על גז עוזרת גם לצמצם את הפגיעה בסביבה כיוון שהגז הוא מוצר ירוק, וזאת מבלי שנצטרך לוותר על האפשרות להתקלח במים חמים בדיוק כשאנחנו רוצים לעשות זאת או לשטוף את הכלים במים חמימים, ובאופן כללי זוהי הדרך המשתלמת ביותר ליהנות מחיים נוחים בלי הוצאות מיותרות ופגיעה שלא לצורך בכדור הארץ.
  מחיר מחמם מים בגז נקבע סופית לאחר ייעוץ בבית הלקוח, בייעוץ נבדקת היתכנות התקנת מחמם מים מופעל בגז מבחינה בטיחותית ועל פי התקן. רבים  אשר התלבטו בעבר לגבי חימום מים בגז או חשמל מבינים את היתרונות הרבים של מחמם הגז בין אם הם יתרונות כספים, נוחות, איכות הסביבה ועוד רבים ובעקבות כך מחליפים את מחמם החשמל הקלאסי בביתהם.


צור קשר - דף מוצר

להזמנה וקבלת מענה מקצועי מנציג, השאירו פרטים:

אולי יעניין אותך גם

 • חימום מים בגז - למי זה מתאים

  שיטה מומלצת לחימום מים לשיפור איכות החיים

  משפחות רבות מספרות כי חימום מים ע"י גז שיפר משמעותית את איכות חייהן. האם שיטה זו מתאימה גם לכם?

    למידע נוסף והשארת פרטים >
  למידע נוסף והשארת פרטים >
 • אייקון קטגוריה

  כמה נחסוך עם חימום מים בגז ואיך זה עובד

  התקנת מחמם מים בגז כרוכה אמנם בהשקעה כספית – אבל מעבר לחיסכון באנרגיה, שהופך את מחיר הרכישה למשתלם לאורך זמן, חימום מים בגז חוסך מכם את אחת מהחוויות המפוקפקות ביותר של החורף: מקלחת במים קרים

    למידע נוסף והשארת פרטים >
  למידע נוסף והשארת פרטים >
 • חימום מים בגז - למי זה מתאים

  מה צריך לדעת לפני בחירת מחמם מים בגז

  המשימה לקלח את כל בני המשפחה במים חמים בחורף מבלי שמישהו יזעק "נגמרו המים" היא כמעט בלתי אפשרית. מתברר שיש אלטרנטיבה: מעבר למחמם מים המופעל גז. ככה תבחרו את מחמם המים המושלם למשפחה שלכם

    למידע נוסף והשארת פרטים >
  למידע נוסף והשארת פרטים >
 • מייבש הכביסה Rinnai RDT-72-IS

  מייבש הכביסה המופעל בגז תוצרת Rinnai יפן הדור הבא של מייבשי הכביסה, מייבש לכם את הכביסה בחצי מהזמן בהשוואה למייבש כביסה חשמלי

  • דירוג אנרגטי A
  • מייבש בחצי מהזמן
  • דגם חדש ומשופר
  • תכנית ייבוש קצרה - 20 דק'
   • למידע נוסף והשארת פרטים >
  למידע נוסף והשארת פרטים >
 • מחמם מים Rinnai 17i – פנימי

  מחמם המים האיכותי והנמכר ביותר בישראל. מספק מים חמים לכל הברזים בבית מייד עם פתיחת ברז המים החמים, מתאים לעד 2 מקלחות במקביל. התקנה פנימית. עובד בתאום עם דוד השמש ובעל שלט לשליטה ובקרה בטמפרטורה.

  • מים חמים ללא המתנה
  • 24 שעות ביממה
  • מכשיר איכותי, אמין ובטוח
  • עד 2 מקלחות במקביל
   • למידע נוסף והשארת פרטים >
  למידע נוסף והשארת פרטים >