מי אנחנו?

פזגז הינה החברה הגדולה והמובילה בישראל לאספקת גז מקבוצת "פז". מוצרים נלווים למגזר הפרטי, החקלאי, המסחרי והתעשייתי. פזגז מציעה אנרגיה ירוקה, יעילה וחסכונית שמקורה בגז ומקפידה על שירות קשוב ומקצועי בסטנדרט הבטיחות הגבוה ביותר. ירוק יותר, נקי יותר ויעיל יותר.
חשוב לנו לשמור אתכם על קשר איכותי:
כאן באתר של פזגז תוכלו לבצע מגוון פעולות ולמצוא שירותים חיוניים – והכל בקלות ובפשטות, כך שלא תבזבזו זמן יקר כדי לקבל את מבוקשכם.
בין האפשרויות שכדאי לנצל בדרך זו: תשלום חשבון הגז, הזמנת בלוני גז, תיאום בדיקה תקופתית ואיתור סניף פזגז מתוך מגוון סניפי החברה. כמו כן תוכלו למצוא באתר מידע יקר ערך לגבי התנהגות נכונה במצבי חירום
(מומלץ לקרוא אותו כבר עכשיו, כדי שבזמן אמת תדעו מה עליכם לעשות), וכן טפסים להורדה ולביצוע פעולות שונות מולנו. גם אם תרצו להגיש מועמדות לעבודה בחברה, האתר הוא הכתובת בשבילכם – כאן תוכלו למצוא פרטים לגבי משרות פנויות.
אנחנו בפזגז מציעים לכם לא רק מכלי גז אלא גם שורת מכשירים מתקדמים שפעולתם מבוססת על משאב יעיל זה ומסייעת לכם לחסוך בחשמל.
בין האפשרויות ניתן לציין מחממי מים (שמהווים תחליף משתלם מאוד לדוד חשמלי), מייבשי כביסה, תנורי הסקה, ציוד למטבחים מקצועיים ועוד. עוד מוצרים חשובים שתוכלו למצוא אונליין הם גלאי גז וברזי בטיחות.
דרך האתר הידידותי למשתמשים תוכלו גם ליצור איתנו קשר:
במקרי חירום יש להתקשר לטלפון 03-9688088 (לקוחות עם מגבלה בשמיעה מוזמנים לשלוח SMS למספר זה) או למספר *2221. עבור פניות אחרות, בכל נושא, תוכלו פשוט למלא את הטופס ואנחנו נטפל בפנייתכם באופן מקצועי תוך זמן קצר מאוד.

ללקוחות מכלים, אספקת הגז נעשית במכלים של 12 ק"ג, 48 ק"ג, בצובר או מרכזיית מכלים, לפי הנדרש בחוק ועפ"י כל התקנים בתחום הגז.
הזמנת בלוני גז באתר פזגז מתקדמת ביותר וניתן להזדהות על ידי מספר צרכן או מספר תעודת זהות.
ניתן לרשום הערות למחלק הגז ולציין מספר טלפון לצורך קבלת אישור הזמנת בלון הגז ומעקב.
להזמנת בלון גז לחץ כאן

 

ללקוחות גז מרכזי אשר מקבלים חשבון גז, ניתן לשלם את חשבונית הגז אונליין. לשלם את חשבון הגז בפשטות ובמהירות בלי להמתין בתור.
לתשלום חשבון גז לחץ כאן

לכלל לקוחות פזגז מגיעה על פי חוק. תאום בדיקת בטיחות תקופתית למערכת הגז בביתכם
על פי התקן יש לערוך בדיקה תקופתית למערכת הגז בביתכם כמפורט:
אחת ל-5 שנים בדיקה כוללת למערכת (ללא עלות)
בכל מקרה שבו נעשה שינוי במערכת הגז (בתשלום)
בהחלפת ספק גז
לתאום בדיקה תקופתית באתר לחץ כאן

חברת פזגז בע"מ הוקמה לפני כ 80 שנה. החברה הינה חברת בת בקבוצת פז.
בחברת פזגז חשוב לנו לתת את השירות המקצועי והטוב ביותר לכלל לקוחותינו.
לשם כך, אנו פועלים לביצוע התאמות אשר יאפשרו גם ללקוחות עם מוגבלות נגישות, הן בערוצים הישירים והן בערוצים הדיגיטליים מתוך מטרה לסייע להם לשפר את איכות החיים ולאפשר את שילובם בחברה בדרך של כבוד, שוויון ועצמאות.

התאמות אלו נעשות בכפוף ובהתאם להוראות חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התשנ”ח – 1998) והתקנות על פיו

להצהרת הנגישות וקבלת מידע נוסף על נגישות בשרות ובסניפי פזגז לחץ כאן