הצטרפות לגז מרכזי של פזגז

מצטרפים לפזגז חברת הגז הגדולה בישראל ונהנים מניסיון של למעלה מ-80 שנה בשרות, במקצועיות ומעל לכל בבטיחות וכל זאת בסטנדרטים הגבוהים ביותר. מאות אלפי משפחות כבר בחרו.

גז מרכזי

גז הוא אמצעי אנרגיה יעיל, חסכוני ובטוח כאשר הוא מתוחזק בידיים מקצועיות. עם פזגז תיהנו מאספקה סדירה של גז, משרות לקוחות מהיר ואפקטיבי, ומשקט נפשי בידיעה כי מערכת הגז בביתכם מתוחזקת ומטופלת אצל צוות המומחים של פזגז באופן מקצועי וללא פשרות.

על מנת להבטיח לקהל לקוחתנו את השרות הטוב ביותר פזגז מפעילה מוקד שרות לקוחות ארצי ומוקד חירום הנותן מענה כל השנה, 24 שעות ביממה, לרשות פזגז מערך סניפים ארצי על מנת לתת לכם את השרות המהיר ביותר והטוב ביותר.

לפזגז מערך לוגיסטי והנדסי רחב הכולל צוותים מקצועיים וטכנאים מומחים המוכשרים לעבוד בגפ"מ ובנוסף על מנת לוודא אספקה סדירה של גז לביתכם, ברשות החברה צי רחב של משאיות שינוע וחלוקה בכל רחבי הארץ.

פזגז הינה חברת הגז היחידה בישראל בעלת מכללה להכשרת טכנאים מוסמכים. אנו בפזגז מעסיקים את מיטב המומחים בתחום, תוך יישום טכנולוגיות מתקדמות ובהתאם לכל תקני הבטיחות המחויבים בחוק.

כלקוחות פזגז תהנו ממוצרים מתקדמים לאיכות חיים של המותג Rinnai יפן, המותג המוביל בעולם למוצרים צרכי גז. תוכלו להנות ממכשירי חימום מים על גז שהפכו למוצרי חובה בכל בית, ממייבש כביסה על גז המייבש את הכביסה בחצי מהזמן, מתנורים לחימום החלל, הסקות וממוצרים נוספים.

הצטרפו למאות אלפי לקוחות מרוצים
שכבר בחרו פזגז!

גז מרכזי

צור קשר - טמפליט חדש

להזמנה וקבלת מענה מקצועי מנציג, השאירו פרטים: